Pracownik Produkcji / bez doświadczenia
  • Marki
Marki, Marki, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży wyrobów cukierniczych, prowadzimy nabór na stanowisko: Pracownik Produkcji

Lokalizacja: Ciemne - Radzymin

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy na produkcji
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • rabaty dla pracowników na produkty firmowe
  • benefity: paczki świąteczne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Zadania:

  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • kontrolowanie i ustawianie parametrów urządzeń
  • kontrola jakości
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć ich wykonania
  • umiejętność pracy w zespole

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Marki
  • Pracownik produkcji Marki
  • Pracownik fizyczny Marki
  • Pracownik biurowy Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536