Pracownik produkcji - bez doświadczenia!
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Pań i Panów do prostej pracy produkcyjnej. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Napisz, aplikuj lub zadzwoń: 665 120 130.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę Klienta
  • możliwość nadgodzin (zawsze płatnych 100%)
  • comiesięczną wyprzedaż produktów firmowych (pracownik wybiera 10 produktów i płaci za wszystko tylko 10 zł)
  • dofinansowanie do automatów z napojami oraz ciepłymi posiłkami
  • pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • szybką ścieżkę rekrutacji

Zadania:

  • obsługa linii produkcyjnej zgodnie z przyjętymi standardami
  • pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • Pracownik fizyczny Strzelce Opolskie
  • Pracownik biurowy Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551