Pracownik produkcji - bez doświadczenia
  • Ochmanów
małopolskie, Ochmanów, małopolskie, Polska
GRH Polska
12. 6. 2024

Poszukujemy osoby bez doświadczenia, chcące zdobyć doświadczenie w pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i montaż elementów
  • Optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

Wymagania:

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęci do pracy
  • Bardzo dobrej sprawności fizycznej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4700 zł brutto + premia frekwencyjna do 400 zł + premia wydajnościowo/ilościowa do 350 zł
  • Dofinansowanie do dojazdów z Nowej Huty w kwocie 120 zł
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Jasna ścieżka rozwoju wraz z nabytymi umiejętnościami co wiąże się z wyższym wynagrodzeniem

Zainteresowane osoby zachęcam do przesyłania CV na sdres: k.marczyk@grhpolska.com

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • Pracownik fizyczny małopolskie
  • Pracownik biurowy małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851