Pracownik produkcji
  • Rzgów
Rzgów, Rzgów, łódzkie, Polska
Gi Group Poland S.A.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji i pakowania wyrobów,
  • dbanie o jakość prowadzonego procesu przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy,
  •  systematyczne uzupełnianie stanów surowców w silosach poprzez ich ręczny załadunek,
  • - ręczne dozowanie pigmentów oraz dodatków produkcyjnych,
  • - dowożenie i wywożenie surowców i opakowań na stanowisko pracy przed i po zakończeniu produkcji,
  • - wypełnianie obowiązującej na stanowisku pracy dokumentacji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale produkcji i obsłudze maszyn
  • mile widziane − uprawnienia na wózki czołowe (minimum III WJO) wciągniki, suwnice, windy towarowe potwierdzone przez UDT.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • pakiet benefitów.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Rzgów
  • Pracownik produkcji Rzgów
  • Pracownik biurowy Rzgów
  • Pracownik fizyczny Rzgów
  • Rzgów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075