Pracownik Produkcji
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, kujawsko-pomorskie, Polska
Salamander Window & Door Systems S.A.
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych do pracy
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Kontrola jakości wyprodukowanych produktów
  • Pakowanie i etykietowanie gotowych produktów
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Współpraca z innymi pracownikami produkcji w celu osiągnięcia założonych celów
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Zgłaszanie awarii i usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych do odpowiednich służb
  • Dbałość o terminowe i efektywne wykonanie zleceń produkcyjnych
  • Przestrzeganie procedur i zasad związanych z produkcją

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych wydane przez UDT
  • Uprawnienia na suwnicy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowych standardach pracy
  • Szkolenia techniczne
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wypłatę zawsze w terminie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, który zaowocuje zwiększeniem wynagrodzenia
  • Szkolenia i kursy zawodowe
  • Pożyczki z ZFŚS
  • Świadczenia z ZFŚS dla dzieci z okazji Dnia Dziecka
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karnetów sportowych Medicover Sport
  • Ciągłą opiekę HR Business Partnera

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Praca Włocławek
  • Pracownik produkcji Włocławek
  • Pracownik ochrony Włocławek
  • Pracownik socjalny Włocławek
  • Pracownik kolei Włocławek
  • Pracownik umysłowy Włocławek
  • Pracownik biurowy Włocławek
  • Pracownik fizyczny Włocławek
  • Pracownik administracyjno - biurowy Włocławek
  • Pracownik utrzymania ruchu Włocławek
  • Pracownik na wysokościach Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293