Pracownik produkcji
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
ROLIXUS JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Polska Agencja Pracy Rolixus Job z oddziałem w Gliwicach poszukuje Ludzi do pracy przy produkcji części samochodowych. Lokalizacja: Gliwice
Praca na produkcji 3 Zmiany 6-14/ 14-22/ 22-06, możliwość nadgodzin.
Możliwość zatrudnienia obcokrajowców (preferowani pracownicy z Ukrainy)
Zakres obowiązków:
- produkcja zderzaków, belek poprzecznych kokpitu oraz innych części podwozia(dla samochodów osobowych)
Wymagania stanowiska
Język Polski ,Angielski lub Ukrainski (Rosyjski)
Stawka 27-28 zł/brutto/h
Oferujemy
- umowę o pracę tymczasową - ubrania - buty

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik na wysokościach Gliwice
  • Pracownik instytucji kultury Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748