Pracownik produkcji
  • Słupno
Słupno, Słupno, mazowieckie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
15. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym (produkcja surowców spożywczych).
  • Dokonywanie stałej kontroli parametrów procesu produkcyjnego (temperatura, ciśnienie itp.).
  • Obsługa i czyszczenie maszyn produkcyjnych.
  • Sporządzenie raportów produkcyjnych, kart mycia i sprzątania.
  • Prace związane z pakowaniem.

Nasze wymagania

  • Chęć do podjęcia pracy od zaraz.
  • Dokładność, skrupulatność, pracowitość i analityczne myślenie.
  • Przestrzeganie przepisów BHP.
  • Posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Uprawnienia na wózki widłowe.
  • Obsługa komputera.

To oferujemy

  • Umowa bezpośrednio z Klientem.
  • Przewidziane wynagrodzenie na okresie próbnym 5500 zł brutto miesięcznie.
  • Po okresie próbnym stawka 5800 zł brutto miesięcznie.
  • Po okresie próbnym pełen pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisportu.
  • Premia uznaniowa do 1000 zł brutto miesięcznie.

  • Praca Słupno
  • Pracownik produkcji Słupno
  • Pracownik fizyczny Słupno
  • Pracownik biurowy Słupno
  • Słupno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851