Pracownik produkcji
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Szukasz pracy od poniedziałku do piątku na jedną zmianę? Zależy Ci na zatrudnieniu w stabilnej branży farmaceutycznej, a dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy z maszynami?

Sprawdź co dla Ciebie mamy!

Lokalizacja: Dziekanów Polski (okolice Łomianek)

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy maszynach produkcyjnych
  • umiejętności obsługi komputera
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (składki ZUS- płatne L4, urlopy)
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 5000zł brutto
  • możliwość uzyskania premii (w zależności od realizacji planu produkcyjnego)
  • pełne wdrożenie do pracy

Zadania

  • praca przy maszynach produkcyjnych
  • przygotowywanie i dokładanie komponentów
  • kontrola procesu produkcyjnego

  • Praca Łomianki
  • Pracownik produkcji Łomianki
  • Pracownik biurowy Łomianki
  • Pracownik fizyczny Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190