Pracownik produkcji
  • Sosnowiec
pracownik produkcji
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Masz doświadczenie w pracy produkcyjnej, a oprócz tego potrafisz obsługiwać wózek widłowy typu "piesek"? Chcesz pracować na dwie zmiany w miejscu z bardzo dogodną lokalizacją?

Nie czekaj i złóż swoją aplikację już dzisiaj!

Oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia na produkcji
  • umiejętności posługiwania się wózkiem typu "piesek"
  • tężyzny fizycznej
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie dwu-zmianowym
  • dogodną lokalizację w dzielnicy Sosnowiec-Pogoń

Zadania

  • napełnianie butelek lub pojemników z produktami chemicznymi
  • naklejanie etykiet na opakowania zgodnie z regułami
  • pakowanie gotowych produktów tak, żeby nic się nie zepsuło w drodze
  • jazda wózkiem widłowym typu piesek

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik administracyjno - biurowy Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851