Pracownik Produkcji
  • Łaziska
Łaziska, Łaziska, śląskie, Polska
Noma Tools Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Od ponad 30 lat produkujemy noże przemysłowe i inne części maszyn zużywające się w procesach cięcia, rozdrabniania, mielenia i skrawania różnych materiałów. Jesteśmy renomowanym dostawcą dla wielu firm z całego świata.

Obowiązki

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Wykonywanie prac z zakresu obróbki skrawaniem

Wymagania

  • Motywacja i chęć do pracy na produkcji
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego na poziomie podstawowym
  • Mile widziane:
  • Uprawnienia na wózki widłowe lub żurawiki

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Możliwość przyuczenia osób bez doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności: wynagrodzenie stałe + system premiowy
  • Dodatkowe świadczenia socjalne : świadczenia dla pracowników i ich dzieci, zapomogi świąteczne, spotkania integracyjne
  • Karty sportowe
  • Program rekomendacji pracowników

  • Praca Łaziska
  • Pracownik produkcji Łaziska
  • Pracownik produkcji Łaziska Górne
  • Pracownik fizyczny Łaziska Górne
  • Pracownik fizyczny Łaziska
  • Pracownik biurowy Łaziska Górne
  • Pracownik biurowy Łaziska
  • Łaziska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714