Pracownik produkcji
  • Drezdenko
Drezdenko, Drezdenko, Lubusz Voivodeship, Polska
Impresja Studio Reklamy Krzysztof Chełmiński
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Produkcji Reklamowej! Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za:

  • Wycinanie i obróbkę naklejek na ploterze tnącym.

  • Wykonywanie nadruków na gadżetach i odzieży.

  • Tworzenie pieczątek.

  • Obróbkę wydruków (docinanie, laminowanie, bindowanie).

  • Przygotowanie zamówień do wysyłki i generowanie listów przewozowych.

WYMAGANIA:
  • Sprawna obsługa komputera.

  • Umiejętności manualne i poczucie estetyki.

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań.

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.

  • Zdolność do pracy w zespole.

  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu poligrafii i reklamy.

  • Znajomość programów graficznych (np. CorelDRAW).

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (w okresie próbnym - umowa zlecenie).

  • Praca ma charakter mieszany biurowo/wykonawcza w godz. 8-16 Pon.-Pt; pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego

  • Praca Drezdenko
  • Pracownik produkcji Drezdenko
  • Pracownik biurowy Drezdenko
  • Pracownik fizyczny Drezdenko
  • Drezdenko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584