Pracownik produkcji
  • Kleszczów
pracownik produkcji
Kleszczów, Kleszczów, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Poszukujesz prostej pracy? Lubisz zadania wymagające sprawności manualnej? Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego? A może myślisz o zmianach? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „TAK”, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Sprawdź szczegóły, nie zwlekaj, aplikuj już dziś.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 –zmianowym
  • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

#TalentCenter

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4500 zł brutto
  • premie do 400 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, chorobowe)
  • dodatek 230 zł za dojazd
  • dobry dojazd zarówno komunikacją miejską jak i samochodem; dojazd liniami autobusowymi 57, M106 oraz 692
  • możliwość zakupu ciepłych posiłków w automatach w bardzo atrakcyjnych cenach – ceny już od 6 zł
  • pracę na terenie Tulipan Park w systemie 3 - zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • benefity Randstad (karta sportowa i prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online)
  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed rozpoczęciem zatrudnienia

Zadania

  • proste prace produkcyjne
  • kontrola jakości gotowych produktów
  • prace manualne
  • obsługa maszyn

  • Praca Kleszczów
  • Pracownik produkcji Kleszczów
  • Pracownik fizyczny Kleszczów
  • Pracownik biurowy Kleszczów
  • Kleszczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392