Pracownik produkcji, atrakcyjne wynagrodzenie, Francja
  • Ząbkowice Śląskie
Ząbkowice Śląskie, Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska
As Interim Rafał Supernak
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: FRANCJA/NANTES

Zakres obowiązków:

- Praca przy linii produkcyjnej

- Przygotowanie i mieszanie komponentów z żywicy

- Wlewanie żywicy do przygotowanych form

- Czyszczenie form po odlewach

- Pakowanie

Wymagania

- Osoba bystra , zręczna z dobrym refleksem, punktualna, potrafiąca pracować zespołowo

- Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy

- Umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

Oferujemy :

- Pracę tymczasową na terenie Francji

- Stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę + ubezpieczenie

- Stawka godzinowa: 14,00 euro brutto za godzinę

- Wymiar czasu pracy : podstawa 40 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy

- Wstępne szkolenie na powyższym stanowisku pracy

- Możliwość pracy w nadgodzinach i soboty

- Koszt zakwaterowania opłaca firma

- Opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7 przez cały okres trwania kontraktu

- Pomoc przy organizacji wyjazdu

- Możliwość pobierania zaliczek w trybie tygodniowym

- Długofalową współpracę

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 78*****36, 88*****00

  • Praca Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik produkcji Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik fizyczny Ząbkowice Śląskie
  • Pracownik biurowy Ząbkowice Śląskie
  • Ząbkowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064