Pracownik produkcji / atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Świebodzice
Świebodzice, Świebodzice, dolnośląskie, Polska
KBTI Poland
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Mieszkasz w Wałbrzychu albo okolicach i szukasz pracy?

Ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji – branża Automotive

Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki

- praca w systemie trzyzmianowym po 8h
- praca przy obsłudze maszyn i urządzeń w branży Automotive

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w branży Automotive
- wykształcenie min. Zawodowe lub średnie
- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy

- wynagrodzenie w wysokości 3700 zł brutto
400 zł brutto premii
- dopłata do dojazdów do pracy (dla każdego pracownika) – 360 zł brutto

kwota 250 zł na karcie do wykorzystania w automatach lub kantynie

- dodatek do napojów w wysokości 25 zł

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca od poniedziałku do piątku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres: lub o kontakt telefoniczny:  +48 796 662 292 / +48 533 836 569/+48 74 300 00 15

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Świebodzice
  • Pracownik produkcji Świebodzice
  • Pracownik fizyczny Świebodzice
  • Pracownik biurowy Świebodzice
  • Świebodzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714