Pracownik produkcji - atrakcyjne warunki
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki
Pracodawca
Dodano
06.06.2024
Numer referencyjny
22483_42560

Co oferujemy?

  • Stałe, bezpośrednie zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 6200 zł brutto (podstawa + premia + dodatek nocny)
  • Benefity: 13. pensja, prywatna opieka medyczna dofinansowanie do wakacji i wiele innych!
  • Praca w systemie 3 zmian: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Wsparcie trenera podczas pierwszych tygodni pracy
  • Możliwość wykupienia posiłków w miejscu pracy
  • Rozwój zawodowy w firmie o globalnym zasięgu

Twoje obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkujących soczewki okularowe
  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów
  • Prace manualne, np. skręcanie i rozkręcanie opraw do okularów

Idealny kandydat:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i umiejętności
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej mile widziane

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do super zespołu, dołącz do nas!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) poszukuje dynamicznych i zaangażowanych kandydatów dla swojego Klienta - globalnego lidera w projektowaniu, produkcji i dystrybucji soczewek okularowych, opraw i okularów przeciwsłonecznych.

Stanowisko: Operator w Dziale Produkcji Soczewek Okularowych

Miejsce pracy: Warszawa - Białołęka

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851