Pracownik produkcji aparatury medycznej
  • Szczecin
pracownik produkcji aparatury medycznej
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Międzynarodowa firma zajmująca się kompleksowymi usługami w zakresie urządzeń medycznych poszukuje pracownika produkcji od zaraz. Zajmują się produkcją sprzętu i produkcją urządzeń medycznych, które są wykorzystywane przez chirurgów, pielegniarki i persolen kliniczny.

Jeśli szukasz pracy w Szczcinie, zgłoś się do nas!

Zostaw nam ślad po sobie wysyłając CV lub zadzwoń 697 170 034

Oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • gotowości do pracy w sterylny warunkach: bez makijażu, biżuterii czy pomalowanych paznokci
  • dokładność
  • cierpliwość i zdolność koncetracji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie 5200 zł/brutto miesięcznie w tym premia za frekwencję i jakość
  • praca na 3 zmiany, 6-14, 14-22, 22-6
  • gwarantujemy po drugiej zmianie godz. 22:00 autobus powrotny do centrum miasta Brama Portowa i Rodła
  • wynagrodzenie zawsze na czas, do 10 każdego miesiąca
  • nowoczesne, estetyczne i bezpieczne środowisko pracy w firmie z duńskim kapitałem
  • owocowe poniedziałki
  • wczasy pod gruszą
  • bonusy Świąteczne
  • spotkania integracyjne
  • dwie przerwy po 20 minut wliczone w czas pracy

Zadania

  • montaż elementów wchodzących w skład produktu medycznego
  • praca w pomieszceniu o podwyższonej klasie czystości
  • dbałośćo czystość i porządek na miejscu pracy
  • praca z mikroskopem
  • wykonywanie prac manualnych

  • Praca Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Technik sterylizacji medycznej Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183