Pracownik Produkcji - Aparatowy
  • Elżbietów
mazowieckie, Elżbietów, mazowieckie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
23. 8. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Companywpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 dla swojego Klienta z branży produkcji spożywczej zatrudni na stanowisko: APARATOWY. Miejsce pracy: SZYMANÓW.

Obowiązki

  • Sporządzanie mieszanek do produkcji wg. przyjętej receptury i planu produkcyjnego
  • Przygotowanie surowców do mieszanek i transport ich do pokoju mieszalniczego (wózkiem jezdniowym unoszącym / wózkiem paletowym)
  • Rejestrowanie wykonywanych prac w kartach produkcyjnych
  • Zabezpieczenie i opisywanie końcówek dodatków sypkich
  • Utrzymanie w czystości i higienie miejsca pracy

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • Badania sanepid
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózki jezdniowe

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Stawkę godzinową 28,00 zł brutto
  • Stabilne zatrudnienie
  • Transport z miejscowości: Żyrardów, Sochaczew, Łowicz

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544