Pracownik produkcji->praca na kuchni>Wysogotowo
  • Tarnowo Podgórne
pracownik produkcji->praca na kuchni>Wysogotowo
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska
Randstad
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy od zaraz?
Chcesz być częścią firmy, która jest liderem w swojej branży?
Nie zwlekaj! Aplikuj!
Miejsce pracy: Wysogotowo
Oferujemy:
- umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą)
- atrakcyjnie wynagrodzenie podstawowe do 6000 zł/ msc
- pracę w systemie 2-zmianowym
- darmowy transport z ul. Bułgarskiej w Poznaniu
- darmowy posiłek
- szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatną opiekę medyczną
Zadania:
- wykonywanie czynności kuchennych zgodnych z zasadami jakości i bezpieczeństwa
- dbanie o wysoką jakość przygotowywanych posiłków
Wymagania:
- książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (z żywnością, w restauracjach, w firmach produkcyjnych z branży spożywczej itp)
- chęci do pracy i nauki
- samodzielności i dyspozycyjności

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Pracownik produkcji Tarnowo Podgórne
  • Pracownik biurowy Tarnowo Podgórne
  • Pracownik fizyczny Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055