Pracownik produkcji->1 zmiana->28 zł brutto/h->Poznań
  • Poznań
pracownik produkcji->1 zmiana->28 zł brutto/h->Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad
6. 6. 2024

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która inwestuje w ludzi i dba o swoich pracowników. Mamy coś specjalnie dla Ciebie - pracę na stanowisku pracownik produkcji
Miejsce pracy: Poznań
Oferujemy:
*umowę o pracę tymczasową
*pracę w systemie 1-zmianowym
*wynagrodzenie podstawowe 28 zł/brutto
*możliwość nadgodzin
*możliwość rozwoju
Zadania:
*bezpośrednia obsługa maszyn produkujących (akumulatory samochodowe)
*prace manualne związane z obsługą linii produkcyjnej (łączenie okablowania w baterii)
*zapewnienie ciągłości procesu produkcji
*bezwzględne przestrzeganie zasad BHP
Oczekujemy:
*umiejętności obsługi maszyn i linii produkcyjnych - mile widziane
*chęci do pracy i pozytywnego nastawienia
*sprawności manualnej i dokładności
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080