Pracownik produkcji -> do 6700 brutto z premią-> 2 zmiany!
  • Gdynia
pracownik produkcji -> do 6700 brutto z premią-> 2 zmiany!
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Dołączając do nas inwestujesz w swój rozwój! Poszukujemy osób chętnych do nauki. Na start praca przy produkcji, a następnie zapewniamy szkolenie spawalnicze zakończone egzaminem i certyfikatem. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, nic straconego, ważna jest dla nas Twoja chęć do nauki.
Aplikuj, czekamy na Ciebie.
Lokalizacja: Gdynia Chylonia
oferujemy
• umowę o pracę tymczasową (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy)
• w przyszłości możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
• wynagrodzenie podstawowe + premie za produktywność (do 1500 zł brutto/msc)
• wsparcie firmy w uzyskaniu uprawnień spawalniczych (TIG-141) - szkolenie zakończone egzaminem i certyfikatem potwierdzającym kwalifikacje
• system pracy 2 zmianowy
• owocowe środy
• dobrą lokalizację, parking na miejscu
• bardzo dobre warunki – nowoczesna i dobrze zorganizowana hala produkcyjna z zachowaniem bezpieczeństwa na najwyższym poziomie
zadania
• montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej z elementami spawania
oczekujemy
• dyspozycyjności do pracy w systemie II-zmianowym w godzinach 6:00-14:00; 14:00-22:00; w przyszłości możliwy system III-zmianowy
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (nie jest to wymóg konieczny)
• mile widziane uprawnienia lub znajomość spawania (nie jest to wymóg konieczny)
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Gdynia
  • Pracownik produkcji Gdynia
  • Pracownik ochrony Gdynia
  • Pracownik socjalny Gdynia
  • Pracownik fizyczny Gdynia
  • Pracownik kolei Gdynia
  • Pracownik umysłowy Gdynia
  • Pracownik biurowy Gdynia
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gdynia
  • Pracownik utrzymania ruchu Gdynia
  • Pracownik na wysokościach Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862