Pracownik produkcji
  • Lubawa
pracownik produkcji
Lubawa, Lubawa, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Interesuje Cię produkcja mebli oraz praca w międzynarodowej firmie? Cenisz sobie dobrą atmosferę i możliwości rozwoju na stanowisku pracy?

Zacznij pracę na stanowisku pracownik produkcji w Lubawie OD ZARAZ!

Oczekujemy

  • zdolności manualnych,
  • dyspozycji do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • chęci i zaangażowania do pracy,
  • gotowości do podjęcia pracy OD ZARAZ.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop)
  • możliwość pracy w weekendy ,
  • bezpłatny transport z Rybna, Kurzętnika oraz Iławy,
  • ciepłe posiłki już od 2 zł za dzień,
  • dofinansowanie do napojów - 20 zł/miesiąc,
  • imprezy okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin,
  • możliwość podjęcia zatrudnienia u klienta,
  • benefity Randstad: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach i na rozrywkę.

Zadania

  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
  • obsługa linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń oraz narzędzi
  • wkładanie elementów meblowych, instrukcji, okuć
  • praca zgodna z instrukcją

  • Praca Lubawa
  • Pracownik produkcji Lubawa
  • Pracownik fizyczny Lubawa
  • Pracownik biurowy Lubawa
  • Lubawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055