Pracownik produkcji
  • Dąbrowa górnicza
pracownik produkcji
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa górnicza, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Szukasz pracy na linii produkcyjnej w branży automotive? APLIKUJ!
Nie masz doświadczenia, ale chcesz je zdobyć? Pomożemy Ci w tym! Gwarantujemy szybką rekrutację oraz nasze wsparcie.

Oczekujemy

  • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

#TalentCenter

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
  • stawkę w przedziale 26,36 - 27,25 zł/h brutto
  • raz w miesiącu bon w wysokości do 190 zł - do wykorzystania w sklepach spożywczych oraz lokalach gastronomicznych
  • zorganizowany transport do i z pracy z kierunków: Będzin, Sosnowiec, Zawiercie, Dąbrowa Górnicza (koszt 100 zł msc.)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym w godzinach 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00
  • możliwość pracy w weekendy – dla chętnych!
  • benefity Randstad (karta sportowa i prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online)

Zadania

  • montaż lusterek samochodowych – praca stojąca
  • kontrola jakości gotowego produktu
  • uzupełnianie dokumentacji

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ochrony Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik socjalny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik kolei Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik umysłowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik fizyczny Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik administracyjno - biurowy Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik utrzymania ruchu Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik ds. administracji Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392