Pracownik produkcji
  • Opole lubelskie
pracownik produkcji
Opole Lubelskie, Opole lubelskie, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 8. 2024

szukasz pracy dorywczej, aby dorobić sobie do domowego budżetu? jesteś dyspozycyjny do pracy od połowy września do końca grudnia i posiadasz książeczkę sanepid?

świetnie! obecnie poszukujemy pracowników produkcji do jednej z firmy w Opolu Lubelskim!

Oczekujemy

  • książeczki sanepid,
  • dyspozycyjności do pracy w okresie wrzesień-grudzień,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym 2 x 7-19, 2x 19-7, 2 dni wolnego,
  • mile widziane doświadczenie pracy na produkcji.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie w wysokości 4800 zł brutto,
  • umowę o pracę tymczasową (w pełni oskładkowaną, płatne L4 oraz urlopy),
  • praca w systemie równoważnym - 2 x 7-19, 2 x 19-7, 2 dni wolnego,
  • praca na pełen etat do końca grudnia,

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • sporządzanie dokumentacji na stanowisku,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy,
  • przestrzeganie zasad BHP oraz GMP,
  • bieżąca kontrola maszyny,
  • prace fizyczne związane z dźwiganiem.

  • Praca Opole Lubelskie
  • Pracownik produkcji Opole Lubelskie
  • Pracownik biurowy Opole Lubelskie
  • Pracownik fizyczny Opole Lubelskie
  • Opole Lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544