Pracownik produkcji
  • Grójec
Grójec, Grójec, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Poszukujemy pracowników produkcji do firmy w miejscowości Mirowice (blisko Grójca). Twoje codzienne obowiązki będą obejmować różne zadania związane z produkcją, pracę w zespole oraz utrzymanie miejsca pracy w czystości. Praca od zaraz! Nie wymagamy doświadczenia!

Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza aplikacyjnego. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oczekujemy

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Chęci do nauki i rozwijania swoich umiejętności
  • Precyzyjności i odpowiedzialności
  • Umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Wynagrodzenie nawet do 6500 zł/mies. brutto
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie
  • Pracę w kulturze opartej na szacunku i współpracy
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Zadania

  • Proste czynności produkcyjne m.in. przyjmowanie surowców, rozładunki, utrzymanie czystości na hali produkcyjnej, obsługa i kontrola zautomatyzowanych maszyn

  • Praca Grójec
  • Pracownik produkcji Grójec
  • Pracownik biurowy Grójec
  • Pracownik fizyczny Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179