Pracownik produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Szukasz pracy w branży produkcyjnej w bezpiecznych warunkach?

Mamy idealną ofertę pracy od zaraz!

Miejsce pracy ul. Kowalska, Wrocław

Aplikuj poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ"

Oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • podstawowej znajomości obsługi komputera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zarabiaj od 31,20 do 32,70 zł brutto/h
  • dodatki za pracę w weekend -150 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków oraz darmowe ciepłe napoje bez ograniczeń
  • bezpłatny transportz Wrocławia, Oleśnicy oraz z Jenkowic
  • umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i składki ZUS) z późniejszą możliwością zatrudnienia w strukturach klienta
  • benefity m.in.MedicoverorazMedicover Sport
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

Zadania

  • obsługa linii produkcyjnych: ustawianie parametrów maszyn, odbiór wyrobu gotowego
  • montaż elementów i pakowanie produktów

  • Praca Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228