Pracownik Produkcji
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych (Wtryskarek) w tym komputera
  • utrzymanie maszyny w ruchu
  • kontrola jakości gotowych produktów

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność i chęć do pracy w systemie zmianowym (w tym nocki)
  • umiejętność obsługi komputera
  • precyzyjność i zdolności manualne
  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę
  • praca w systemie 3-zmianowym po 8 godzin (Pn. – Pt.)
  • stawka godzinowa + premie i dodatki
  • podwyżki dla osób zaangażowanych już w pierwszych miesiącach pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz wsparcie merytoryczne

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Pracownik produkcji Aleksandrów Łódzki
  • Pracownik fizyczny Aleksandrów Łódzki
  • Pracownik biurowy Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064