Pracownik produkcji
  • Lublin
pracownik produkcji
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024

lubisz prace manualne, ale praca na noce nie jest dla Ciebie? posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku lub chciałbyś/chciałabyś je zdobyć?

świetnie się składa! obecnie poszukujemy pracowników produkcji do jednej z firm na terenie Lublina!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym
  • chęci do pracy manualnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • spostrzegawczości
  • sumienności i odpowiedzialności podczas wykonywanych zadań
  • mile widziane doświadczenie produkcyjne
  • przestrzeganie zasad BHP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 4242zł brutto + do 15% premii
  • praca w systemie 2 zmianowym - wolne weekendy i brak nocek!
  • umowa o pracę tymczasową (w pełni oskładkowana, płatne L4, zwolnienia lekarskie)
  • benefity tj. opieka medyczna, karta sportowa

Zadania

  • prace związane z montażem
  • montaż podzespołów i elementów budowy ekranu
  • kontrola jakości na każdym etapie produkcji
  • dbałość o szczegóły wykonania, wyłapywanie ewentualnych niezgodności

  • Praca Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Pracownik instytucji kultury Lublin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018