Pracownik produkcji
  • Czeladź
pracownik produkcji
Czeladź, Czeladź, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy na produkcji? Mamy ją dla Ciebie w Czeladzi!

Praktycznie od zaraz. Na trzy zmiany. Od poniedziałku do piątku - wolne weekendy. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Zarabiaj 4500 zł brutto miesięcznie a dodatkowo premię roczną.

Aplikuj online. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu dwóch dni roboczych.

Miejsce pracy: Czeladź.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

#TalentCenter

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatne składki ZUS, urlopy, chorobowe)
  • wynagrodzenie 4500 zł brutto
  • premię roczną (zależną od obrotu) + premię świąteczną
  • wolne weekendy
  • pracę w systemie III – zmianowym
  • pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)

Zadania

  • obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych (prasy, wtryskarki, piły, gilotyny)
  • kontrola jakości gotowego wyrobu

  • Praca Czeladź
  • Pracownik produkcji Czeladź
  • Pracownik fizyczny Czeladź
  • Pracownik biurowy Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238