Pracownik produkcji
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Mamy dla Ciebie pracę w firmie znanej na całym świecie, produkującej m.in. takie marki jak Knorr, Ciff, Hellmanns, Amino!

Aplikuj w prosty sposób, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy rozpocząć dodatkową pracę.

Lokalizacja: Poznań

Oczekujemy

  • książeczki sanepidu (jeśli jej nie posiadasz, pomożemy Ci ją wyrobić)
  • siły i sprawności fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany
  • nie wymagamy doświadczenia, a uśmiechu oraz zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • prostą pracę w wymiarze 0,5 etatuw zakładzie o wysokich standardach!
  • stawka 25,60 zł brutto/h
  • elastyczny grafik układany pod dyspozycje
  • benefity (bezpłatny parking, sklepik pracowniczy z rabatami nawet do 70% takich marek jak Lipton, Ciff, Knor, Hellmans, Amino, Dove i inne)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na konkretny dzień. (opłacamy wszystkie składki ZUS)

Zadania

  • kontrola jakości
  • pakowanie wyrobów w opakowania zbiorcze
  • sprawdzanie czytelności kodów produkcyjnych

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Pracownik ds. administracji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190