Pracownik produkcji
  • Gliwice
pracownik produkcji
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Darmowy, zorganizowany dojazd, wolne weekendy i benefity! Poszukujemy pracowników fizycznych. Nie wymagamy doświadczenia. Praca od zaraz w Gliwicach.

Aplikuj online, a my skontaktujemy się z Tobą. Odpowiadamy w ciągu 2 dni roboczych.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3–zmianowym

  • nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

#TalentCenter

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, chorobowe)

  • wynagrodzenie 4550 zł brutto m/c

  • premię kwartalną 750 zł brutto

  • doładowanie co miesiąc karty do automatu z napojami (40 zł)

  • zorganizowany, darmowy dojazd pracowniczy z Gliwic, Zabrza i Knurowa

  • benefity Randstad (karta sportowa i prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online)

  • pracę w systemie 3 - zmianowym(5:45-14:00, 13:45-22:00, 21:45-6:00)

Zadania

  • bieżąca obsługa maszyn oraz innych urządzeń produkcyjnych

  • kontrola jakości gotowych produktów

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238