Pracownik produkcji
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • produkcyjne prace manualne tj. obróbka, klejenie lub laminowanie wyrobów,
  • czytanie rysunku technicznego,
  • kontrola wyrobów w trakcie ich przygotowywania,
  • dbanie o przestrzeganie BHP w powierzonym obszarze,

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (1,2 lub3),
  • wysokiego poziomu sprawności manualnej,
  • umiejętność samoorganizacji pracy,
  • własny dojazd do pracy;

Nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Mamy do zaoferowania:

  • pracę w miłej i spokojnej atmosferze,
  • stanowiska jednoosobowe - sam/a kontrolujesz tempo pracy,
  • umowę o pracę tymczasową podpisaną z naszą agencją,
  • długie okresy zatrudnienia.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Pracownik produkcji Jelcz-Laskowice
  • Pracownik biurowy Jelcz-Laskowice
  • Pracownik fizyczny Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190