Pracownik produkcji
  • Puck
Puck, Puck, Pomorskie, Polska
BGW Pharma Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Firma produkująca suplementy diety poszukuje pracownika produkcji.
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie surowców do produkcji
- obsługa linii produkcyjnej
- realizacja produkcji zgodnie z wyznaczonymi procedurami
- zapewnienie ciągłości pracy na linii produkcyjnej
- kontrolowanie jakości oraz ilości wyrobów gotowych
- utrzymywanie standardów czystości, czyli czyszczenie maszyn i obszaru produkcyjnego
- przygotowanie towaru do wysyłki (pakowanie do kartonów)
- przygotowanie palet do wysyłki (streczowanie)
- wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego
Nasze wymagania:
- dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej szybkiego wyrobienia.
- gotowość do podjęcia pracy zmianowej
To oferujemy:
- wsparcie na każdym etapie wdrożenia
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
- możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
Osoby zainteresowane prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji ”. Administratorem danych osobowych podanych w związku z procesem rekrutacyjnym jest BGW Pharma Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Szkolnej 43, 84-123 Połchowo.
Administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest BGW Pharma Sp. z o.o., ul. Szkolna 43, 84-123 Połchowo, NIP:521-395-35-25, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS pod numerem 0000947666. Przysługuje mi prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Udzielona zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym dotychczasowe przetwarzanie danych na podstawie zgody jest legalne. Administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany i nie stosuje profilowania. Podane dane osobowe będą przechowywane w okresie rekrutacji oraz w okresie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko oraz dla celów rekrutacyjnych na stanowisko zbliżone.

  • Praca Puck
  • Pracownik produkcji pucki
  • Pracownik produkcji Puck
  • Pracownik biurowy pucki
  • Pracownik biurowy Puck
  • Pracownik fizyczny Puck
  • Pracownik fizyczny pucki
  • Puck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963