Pracownik produkcji
  • Trzcianka
pracownik produkcji
Trzcianka, Trzcianka, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Szukasz stałego miejsca pracy? Praca stojąca nie stanowi dla Ciebie problemu? Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie pracę w firmie Hydro w Trzciance, światowego lidera branży aluminiowej.

Nie musisz mieć doświadczenia - wspólnie dobierzemy odpowiednie stanowisko pracy do twoich umiejętności.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie i 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) i 4 brygadowym
  • otwartości do nabywania nowych umiejętności
  • zaangażowania w pracę zespołową
  • brak przeciwskazań do pracy stojącej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową, płatne składki ZUS i urlop wypoczynkowy
  • możliwość zatrudnienia stałego u Klienta
  • wynagrodzenie od 4300 brutto do 5500 brutto
  • premia: frekwencyjna, świąteczna i uznaniowa
  • dodatki: nocny i do systemu 4 brygadowego
  • bezpłatne korzystanie z maszyn z ciepłymi napojami
  • praca w systemie 4 brygadowym - pracujące weekendy - dni wolne w tygodniu
  • szybki proces rekrutacyjny

Zadania

  • montaż/demontaż profili aluminiowych
  • pakowanie profili aluminiowych
  • obsługa maszyn produkcyjnych - piły, cnc
  • realizacja planu rekrutacyjnego i harmonogramu zadań

  • Praca Trzcianka
  • Pracownik produkcji Trzcianka
  • Pracownik fizyczny Trzcianka
  • Pracownik biurowy Trzcianka
  • Trzcianka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238