Pracownik Produkcji
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Sungroup Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prawidłowa realizacja procesu produkcji – cięcie i łamanie szkła.
  • Prawidłowa, zgodna z instrukcją obsługa maszyn i urządzeń oraz obsługa komputera
  • Prowadzenie rejestrów stanowiskowych.
  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy.
  • Praca fizyczna, stojąca, dużo dźwigania szkła w granicach normy.

Wymagania pracodawcy

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Umiejętności do pracy w zespole.
  • Punktualność.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - do 6500 pln/brutto miesięcznie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045