Pracownik Produkcji
  • Będzin
Będzin, Będzin, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • sprawdzanie zgodności produktu ze specyfikacją
  • praca przy produkcji chemii budowlanej
  • obsługa maszyn

Wymagania:

  • umiejętności manualne
  • sumienność i dobra organizacja pracy
  • chęci do nauki i zaangażowanie w pracę
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę tymczasową
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia na życie i karty Multisport

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Będzin
  • Pracownik produkcji Będzino
  • Pracownik produkcji Będzin
  • Pracownik biurowy Będzino
  • Pracownik biurowy Będzin
  • Pracownik fizyczny Będzin
  • Pracownik fizyczny Będzino
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 156
    19 236