Pracownik Produkcji
  • Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6,00-14,00; 14,00-22,00).
  • Zdolności manualne.
  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności.
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (po każdych przepracowanych 30 dniach przysługuje 2 dni urlopu, odprowadzane składki).
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych.
  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej).

  • Praca Grodzisk Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Grodzisk Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Grodzisk Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Grodzisk Wielkopolski
  • Grodzisk Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851