Pracownik Produkcji
  • Wilkowice
Wilkowice, Wilkowice, Śląskie, Polska
Prosperplast 1 Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca przy produkcji komponentów z tworzyw sztucznych,
  • praca przy obsłudze maszyn,
  • prace pomocnicze przy pakowaniu produktów,
  • inne czynności produkcyjne zlecone przez przełożonego,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie procedur i instrukcji.

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym ośmiogodzinnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji oraz przy obsłudze maszyn przemysłowych,
  • dokładność i skrupulatność,
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z wieloletnim stażem na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego na pomocnika lub lidera zmiany,
  • różnorodny pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie dla dzieci do wypoczynku).

  • Praca Wilkowice
  • Pracownik produkcji Wilkowice
  • Pracownik fizyczny Wilkowice
  • Pracownik biurowy Wilkowice
  • Wilkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584