Pracownik produkcji
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
LeasingTeam
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PRACA OD ZARAZ!
Pracownik produkcji - Mielec
Zakres obowiązków:
- praca przy taśmie produkcyjnej,
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz kontrola jakości wytworzonego produktu,
- uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,
- dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
- zgładzanie do przełożonych awarii maszyn i urządzeń.
Oczekiwania:
- gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany),
- wysoka motywacja do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
Oferujemy:
- pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej + premii frekwencyjnej,
- darmowy posiłek w ciągu dnia,
- darmowy parking.
Jeśli jesteś zainteresowany/na zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem – 506 22 96 65 lub napisz w wiadomości prywatnej.
Czekamy na Ciebie.

  • Praca Mielec
  • Pracownik produkcji Mielec
  • Pracownik biurowy Mielec
  • Pracownik fizyczny Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190