Pracownik produkcji
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, łódzkie, Polska
Legs Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Jesteśmy polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu.  Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych.  Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy.  Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu.  Obecnie już ok.  30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.

Opis stanowiska:

  • rozkładanie surowców przy maszynach,
  • obsługa maszyn do produkcji przędzy,
  • bieżąca kontrola jakości wytwarzanych wyrobów,
  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie i stan techniczny obsługiwanej linii produkcyjnej,
  • pakowanie towaru,
  • proste prace magazynowe,
  • dbanie o porządek na miejscu pracy.

Wymagania:

  • umiejętności pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań dla napotykanych problemów,
  • dbania o właściwą jakość wykonywanej pracy,
  • przestrzegania zasad higieny pracy,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowania i odpowiedzialności na za powierzone zadania,
  • umiejętności logicznego myślenia,
  • sumienności i staranności.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość przystąpienia do pakietu sportowego,
  • premia kwartalna za brak absencji,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • premia za polecenie pracownika.
  • dodatek zmianowy.

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Pracownik produkcji Aleksandrów Łódzki
  • Pracownik fizyczny Aleksandrów Łódzki
  • Pracownik biurowy Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080