Pracownik produkcji
  • Łańcut
pracownik produkcji
Łańcut, Łańcut, Podkarpackie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Poszukujesz pracy na produkcji ? Chcesz zdobyć doświadczenie?

Mamy stabilną ofertę zatrudnienia w Łańcucie !

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRACA na numer 695 003 120, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (po 8 godz.)
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • stałe wynagrodzenie wypłacane do 10 dnia miesiąca
  • pracę na pełen etat
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (7-15,15-23) z możliwością przejścia na system 3 zmianowy
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej watrakcyjnej cenie
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego

Zadania

- proste prace pomocnicze przy linii produkcyjnej

  • Praca Łańcut
  • Pracownik produkcji Łańcut
  • Pracownik fizyczny Łańcut
  • Pracownik biurowy Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851