Pracownik produkcji
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!На підприємство в Legnica потрібні працівники для виготовленняавтомобільних крісел.

Miejsce pracy: Gniewomierz, okolice Legnicy

Завдання:

  • монтаж елементів для автомобільних сидінь
  • обслуговування станків і виробничої лінії
  • контроль якості
Вимоги:
  • Можливість роботи в 3 зміни
  • Досвід роботи на виробництві вітається
Графік роботи:
  • 3 зміни по 8 годин
  • І зміна – 6.00-14.00
  • ІІ зміна – 14.00-22.00
  • ІІІ зміна – 22.00-06.00
  • Наявність їдальні на підприємстві (автомати с кавою, чаєм, солодощами, мікрохвильова піч). Перерва на обід20 - 30 хв
Заробітна плата:
  • 4242 зл./міс. брутто
  • + 100%за зміну до заробітної плати в вихідний день
  • + додаток за нічні зміни 20% ставки до заробітної плати
  • + премія продукційна –15%від заробітної плати
  • Надгодини з понеділка по пятницю + 50%, на вихідних + 100%
  • Доплатаза власнежитло –500 зл. брутто,дораховується до заробітної плати і виплачується разом із зарплатоюна банківський рахунок до 10 числа наступного місяця
Пропонуємо:
  • доплата до власного житла
  • можливість працевлаштування безпосередньо у нашого Клієнта
  • обіди для працівників - безкоштовний суп
  • є безкоштовний робочий транспорт з населених пунктів:Lubin, Złotoryja, Chojnów, Jawor

Діана Крижан

Консультант з підбору персоналу за кордоном

+48696024 459 вайбер

Nowy zakład pracy – praca przez cały rok!

Pracuj i rozwijaj się z firmą Klienta.

Poszukujemypracowników do produkcji fotelisamochodowych.

Zadania:
  • Montażelementów do foteli samochodowych
  • Obsługa maszynoraz linii produkcyjnej
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy3-zmianowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciuo umowę o pracętymczasową
  • Stabilne, miesięczne wynagrodzenie
  • Szansa na zatrudnieniebezpośredniou naszego Klienta
  • Atrakcyjnysystem premiowy
  • Obiady dla pracowników – pierwsze danie darmowe
  • Transportpracowniczy:Lubin, Złotoryja, Chojnów, Jawor

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Diana Kryzhan

Konsultantds.rekrutacji

+48696024 459

  • Praca Legnica
  • Pracownik produkcji Legnica
  • Pracownik biurowy Legnica
  • Pracownik fizyczny Legnica
  • Pracownik kolei Legnica
  • Pracownik umysłowy Legnica
  • Pracownik ochrony Legnica
  • Pracownik socjalny Legnica
  • Pracownik instytucji kultury Legnica
  • Pracownik na wysokościach Legnica
  • Pracownik administracyjno - biurowy Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190