Pracownik produkcji
  • Niemcy
Niemcy, Morsbach, 0, Niemcy
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
14. 9. 2024

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

(oferta kierowana zarówno do osób indywidualnych jak i par czy grup)

Miejsce pracy: Morsbach (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prostych zadań produkcyjnych - składanie elementów plastikowych i metalowych
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych
  • Sprawdzanie jakości produktów
  • Pakowanie gotowych wyrobów
  • Wykonywanie dodatkowych zadań pomocniczych

Wymagania:

  • Własny transport (odległość 10-20 km od miejsca pracy)
  • Elastyczność - praca w różnych działach i zmianach, gotowość do pracy stojącej
  • Punktualność i rzetelność
  • Znajomość języka niemieckiego i doświadczenie mile widziane

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę zgodnie z niemieckim prawem
  • Pewne godziny pracy każdego miesiąca
  • Możliwość pracy w weekendy
  • Zakwaterowanie z internetem, częściowo sponsorowane
  • Zacząć od 14,50 EUR/godzinę brutto z dodatkowymi premiami
  • Dodatki za nadgodziny i nocne zmiany
  • Premie wakacyjne i świąteczne
  • Płatne dni świąteczne
  • Możliwość zaliczki
  • Pełny urlop wypoczynkowy
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Opieka koordynatorów dwujęzycznych
  • Pomoc w rozliczeniu podatkowym

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Pracownik produkcji Niemcy
  • Pracownik biurowy Niemcy
  • Pracownik fizyczny Niemcy
  • Pracownik ochrony Niemcy

  • 110 929
    20 567