Pracownik produkcji
  • Płochocin
pracownik produkcji
mazowieckie, Płochocin, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Oferujemy pracę na stanowisku pracownik produkcji w miejscowości Płochocin.

Firma zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych.

Praca w systemie zmianowym.

Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 4000 zł netto miesięcznie.

Zakład znajduje się blisko stacji PKP Płochocin.

Oczekujemy

  • możliwości pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienności i zaangażowania do wykonywania powierzonych obowiązków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • możliwość stałej współpracy po zatrudnieniu przez Randstad
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • wynagrodzenie miesięczne 5400 zł brutto
  • dodatek 20% wynagrodzenia za pracę w godzinach nocnych
  • pakiet Randstad Plus (opieka zdrowotna, karta sportowa, vouchery)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • pracę blisko PKP Płochocin
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe

Zadania

  • montaż i demontaż odpowiednich cylindrów zgodnie z planem

    produkcji na maszynie drukującej
  • dostarczanie cylindrów oraz surowców potrzebnych do produkcji (papier, folia,

    farba, wosk itp.);
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • prawidłowe przekazanie zmiany

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659