PRACOWNIK PRODUKCJI
  • Kielce
Kielce, Chorzowska 22, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
DELFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3. 4. 2024
od 4 242 do 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

wg potrzeb

Inne wymagania
Zakres obowiązków:Przygotowywanie surowca do zasypania form, Uzbrajanie i rozbrajanie maszyny do produkcji oczyszczalni ścieków, Wizualna kontrola jakości wyprodukowanych elementów.Zachowanie norm i standardów BHP. Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania: Precyzja w wykonywaniu zadań, zdolności manualne, Komunikatywność, uczciwość, dyspozycyjność, Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

  • Praca Kielce
  • Pracownik produkcji Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik fizyczny Kielce
  • Pracownik ochrony Kielce
  • Pracownik socjalny Kielce
  • Pracownik kolei Kielce
  • Pracownik umysłowy Kielce
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kielce
  • Pracownik utrzymania ruchu Kielce
  • Pracownik ds. administracji Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179