Pracownik produkcji
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, opolskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn, montaż podzespołów zgodnie z instrukcją,
  • kontrola jakości gotowego produktu.

Nasze wymagania

  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • doświadczenie w pracy na produkcji.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • zmianowy system pracy,
  • wynagrodzenie 4800 zł brutto miesięcznie,
  • 140 zł do wykorzystania w automacie z napojami i przekąskami,
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • przestronna jadalnia na terenie zakładu,
  • opieka koordynatora,
  • parking przy zakładzie,
  • bonus 400 zł za polecenie nowego pracownika!

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik produkcji Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik biurowy Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik fizyczny Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322