Pracownik produkcji
  • Skawina
Skawina, Skawina, małopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym.
  • Zdolności manualne.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej w Skawinie.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 5200 zł brutto oraz premię frekwencyjną w wysokości 450 zł brutto miesięcznie i premię jakościową ok. 300 zł brutto miesięcznie.
  • Dodatkowe wynagrodzenie za godziny nadliczbowe i pracę w weekendy – płatne 100%, dodatek za pracę w godzinach nocnych 20% od stawki osobistej.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (06:00-14:15, 14:00-22:15, 22:00-06:15).
  • Nagrody za pomysły pracownicze oraz nagrody jubileuszowe związane ze stażem pracy.
  • System wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy.
  • Kursy i szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji (UDT, SEP).
  • Darmowe posiłki na każdej zmianie.
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: dofinansowanie do wczasów pod gruszą, kolonii dla dzieci, biletów do kina czy Energylandii.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Prywatną opiekę medyczną – możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny.
  • Darmowe porady psychologiczne, prawne i finansowe.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Pożyczki remontowo-budowlane oraz zapomogi w sytuacjach wymagających wsparcia po 9 miesiącach pracy.
  • Dobrą atmosferę oraz pracę w zgranym zespole.
  • Program wdrożeniowy pracownika, szkolenia wstępne i wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w Skawinie, z dostępem do miejsc parkingowych.

  • Praca Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Pracownik fizyczny Skawina
  • Pracownik biurowy Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836