Pracownik produkcji
  • Luboń
pracownik produkcji
Luboń, Luboń, wielkopolskie, Polska
Investa Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

➡ przygotowanie materiału do produkcji zgodnie z planem (cięcie laserem, gięcie na prasach)

➡ weryfikacja ilościowa i jakościowa wyciętych detali

➡ dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek na miejscu pracy

➡ przygotowanie wyrobów do wysyłki dla klientów – załadunek na palety

➡ praca zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Nasze wymagania

???? Jeżeli:

➡ jesteś zaangażowany i sumienne wykonujesz powierzone obowiązki

➡ jesteś gotowy do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

➡ posiadasz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

➡ jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku)

➡ doświadczenie w pracy z czytnikami do obsługi systemów magazynowych

➡ uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego

➡ uprawnienia do obsługi wózków widłowych

➡ doświadczenie w branży stali nierdzewnych, aluminium i/lub usług przemysłowych

To oferujemy

➡ stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia - całość pensji i wszystkie dodatki wpisane w umowę o pracę

➡ liczne benefity tj. opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie do wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie na życie itp.

➡ wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

➡ nagrodę roczną

➡ pracę na nowoczesnych maszynach w zespole najlepszych fachowców w branży

➡ szkolenia i rozwój zawodowy (możliwość zdobycia zawodu Operator Maszyn CNC)

➡ możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na wózki widłowe oraz suwnice

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w naszym zespole?

Zadzwoń i porozmawiaj o szczegółach z naszym szefem magazynu - Sebastianem ????​ 506 387 184

Wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem! Kliknij w link i daj się zaprosić do współpracy!

  • Praca Luboń
  • Pracownik produkcji Luboń
  • Pracownik biurowy Luboń
  • Pracownik fizyczny Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521