Pracownik Produkcji
  • Jastrzębie k. Brodnicy
kujawsko-pomorskie, Jastrzębie k. Brodnicy, Kujawsko-pomorskie, Polska
Gotec Polska
26. 9. 2024

Firma Gotec Polska Sp. z o.o. (www.gotec-group.com) - spółka dynamicznie rozwijającej się globalnej grupy kapitałowej, specjalizująca się w uszlachetnianiu powierzchni części metalowych i przygotowywaniu ich do procesu wulkanizacji oraz w produkcji części samochodowych metalowych oraz z tworzyw sztucznych, w związku z planowanym wzmocnieniem struktur wewnętrznych poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Praca na stanowiskach operatora maszyn / automatów lakierniczych, linii produkcyjnych, przygotowywanie do uszlachetniania części samochodowych lub prace pomocnicze okołoprodukcyjne (prace transportowe, dowożenie artykułów na terenie firmy),
  • Wykonywanie produkcyjno – technicznych zadań związanych z procesem produkcyjnym zgodnie z ustalonym planem produkcyjnym i normami jakości,
  • Wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z wykonywanymi czynnościami zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy zespołowej i indywidualnej,
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie zorientowanej na pracowników, w której ceni się pracę zespołową oraz rozwój pracowników,
  • Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość uczestnictwa w krajowych i zagranicznych podróżach służbowych,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Szkolenia i kursy dokształcające,
  • System opieki medycznej,
  • Darmowe dojazdy do pracy w systemie pracy 3-zmianowej:
    1. z Lidzbarka: Wlewsk, Piaseczno, Gutowo, Radoszki, Bartniczka, Grążawy, Łaszewo, Świerczynki;
    2. z Brodnicy: ul. Sądowa, ul. 18-stycznia, ul. Lidzbarska, Cielęta, Nowe Świerczyny;
    3. z Górzna: Miesiączkowo, Szczutowo, Gołkowo, Gołkówko;
    4. ze Świedziebni: Okalewko, Szarlaty, Janowo, Rokitnica, Sobiesierzno, Gortatowo, Szymkowo, Szczuka, Komorowo;
    5. ze Skrwilna: Szustek, Okalewo, Kotowy, Stępowo, Jasin, Godziszewy, Rypin, Starorypin, Marianki, Strzygi, Tadajewo, Obórki, Osiek, Kretki Małe, Szynkowizna, Dzierzno, Chlebowo, Rokitnica.
  • Awanse wewnątrzzakładowe.

Jeśli masz więcej pytań proszę zadzwoń do nas 56 682 07 05

Aplikacje zawierające CV i listy motywacyjne prosimy zamieścić za pomocą przycisku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny kujawsko-pomorskie
  • Pracownik biurowy kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836