Pracownik produkcji
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Szukasz pracy na produkcji, pakowaniu ? Nie masz doświadczenia? My nauczymy Cię wszystkiego! Nasza oferta pracyczeka na Ciebie.

Już dziś aplikuj na nasze ogłoszenie!

Lokalizacja: Bieruń

Oczekujemy

  • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • motywacji i chęci do pracy na dłuższy okres czasu
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym, również w weekendy
  • zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

  • wynagrodzenie od4700 zł brutto miesięcznie
  • premie kwartalne od 1800 zł brutto
  • dofinansowany transport pracowniczy do Bierunia z wielu miejscowości (min. Oświęcim, Tychy, Mysłowice, Lędziny, Imielin, Jaworzno)
  • atrakcyjne benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta Bożego Narodzenia, dofinansowanie do posiłków (stołówka pracownicza); dodatek do pracy w sobotę 175% (jeżeli nie zostanie wybrana jako dzień wolny w innym terminie) lub 75% (jeżeli sobota zostanie odebrana jako dzień wolny w inny dniu),wyższy dodatek do pracy w nocy - 25% od stawki podstawowej
  • cotygodniowe paczki bonusowe w postaci produktów klienta: serki, jogurty i produkty mleczne
  • program Poleceń Pracowniczych - zyskaj aż do 1200 zł za poleconą osobę spełniającą warunki programu

Zadania

  • kontrola jakości
  • pakowanie produktów do opakowań zbiorczych
  • układanie wyrobu na palety

  • Praca Bieruń
  • Pracownik produkcji Bieruń
  • Pracownik biurowy Bieruń
  • Pracownik fizyczny Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190