Pracownik produkcji
  • Radom
pracownik produkcji
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Posiadasz wiedzę lub doświadczenie przy obsłudze linii produkcyjnej ? - aplikuj - obecnie poszukujemy pracowników na dział produkcji i pakowania w firmieImperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. w Radomiu.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na produkcji przy obsłudze linii produkcyjnej
  • mile widziane wykształcenia w zakresie: mechanika, mechatronika, automatyka
  • możliwości pracy w systemie 3 zmianowym i 4- brygadowym po 8h (4 dni pracy- 1 dzień wolnego, 4 dni pracy- 2 dni wolne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 4600 do 6000 zł brutto
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość dłuższej współpracy i rozwoju w kierunku mechanicznym
  • dodatkowe benefity: dopłata do obiadów (zestaw dnia za 7 zł), dodatek 4-brygadowy do600 zł, dodatkowa opieka medycznaMedicover,karta sportowaOK system

Zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • prace produkcyjne
  • kontrola jakości produktu
  • dbanie o bezpieczeństwo na stanowisku pracy

  • Praca Radom
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik produkcji Radom
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik socjalny Radom
  • Pracownik fizyczny Radom
  • Pracownik fizyczny Radomin
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik kolei Radom
  • Pracownik umysłowy Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064